Alibia e shkodranit për humbjen e Vllaznisë: Ishte orar dreke dhe futbollistët ishin në gjumë

1 Mars, 11:41

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga Shkodra gjeti alibinë për humbjen e Vllaznisë ndaj Tiranës të shtunën e kaluar. Ai tha se ndeshja u luajt në orar dreke dhe futbollistët ishin në gjumë por vijoi duke thënë se edhe populli është në gjumë. Ndiqeni batutën e shkodranit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha