Analiza e qytetarit nga Elbasani: Të kishte qënë Olldashi do votoja edhe unë PD-në, na dinë budallenj

28 Prill, 09:53

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv telefonoi një qytetar nga Elbasani i cili bëri analizën e tij për rezultatin e zgjedhjeve dhe arsyet pse humbi opozita. Zotëria kishte kritika për Bashën dhe tha se po të kishte qënë gjallë Sokol Olldashi edhe ai do e votonte PD-në.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha