Artan Shkreli rrëfen fortifikimet nga antikiteti i vonë dhe mesjeta në Shqipëri

25 Mars, 11:07 | Përditesimi i fundit: 2021-03-31 14:57:57

Pas botimit të studimit, 'Fortifikimet nga antikiteti i vonë dhe mesjeta në Shqipëri' me autor Gjerak Karaiskaj, arkitekti Artan Shkreli përmes një interviste në Report Tv tregon rëndësinë e tij në gjuhën shqipe. Gjithashtu, ai ndalet te rijetëzimi që specialistët e trashëgimisë mund t'u bëjnë kalave sot.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha