“Asnjë s’ka VDEKUR nga COVID” Zonja TRONDIT me deklaratën: Popullin po e MBYSIN në spital

18 Shtator, 09:56 | Përditesimi i fundit: 2020-09-18 09:57:45

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u bë pjesë një zonjë që ishte shumë e revoltuar me situatën e pandemisë në vend. Ajo bëri një deklaratë tronditëse në emision kur tha se asnjë nuk ka vendur nga COVID por popullin gjithmonë sipas saj po e mbysin nëpër spitale. Kjo është një politikë botërore dhe mashtrim tha telefonuesja.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha