'Atdheun po e merr greku'/ Rama- komentuesit: Dil mbroje me kanoe me Lulin, Liken dhe Monën

29 Shtator, 14:27

Kreu i qeverisë, Edi Rama nuk ka lënë pa përgjigje një komentues i cili i ka rikujtuar edhe një herë çështjen e detit, se po "e merr greku".

"Atdheu nga greku mbrohet nga Likja, Kryemadhin dhe Luli, dlni me kanoe, madje dhe Vjosën, mbroni atdheun nga armiqtë imagjinar të Lulit dhe Likes", tha Rama.

Kategori të tjera