Babai i 17-vjeçares së përdhunuar në Sarandë telefonon në emision: Më ndihmoni, vajza…

1 Gusht, 09:41

Në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” në Report Tv telefonoi babai i 17-vjeçarës së përdhunuar në Sarandë pak kohë më parë. Ai I tha gazetarit Besard Jacaj se për ngjarjen nuk është vënë drejtësi.

Programe të tjera

Shiko të gjitha