'Babi më ndihmo të dal...!' 'Fundi i botës', dhimbja e papërshkrueshme e Ajetit që humbi familjen 1 vit më parë

26 Nëntor 2020, 11:19

Babi më ndihmo të dal", është thirrja që nuk do t’i ndahet gjithë jetën, Ajet Meçajt. Ai humbi familjen nga tërmeti i 26 nëntorit, gruan, vajzën dhe mbesën. Në një rrëfim për Report Tv,  ai tregon momentet e tmerrshme të asaj dite tragjike.

Kategori të tjera