Balluku: Në Qafë-Plloçë dhe Qafë-Thanë, rruga ka ngrirë! Shoferët të bëjnë kujdes! 1000 punonjës dhe 350 makine në punë

16 Janar, 19:33

1000 punonjës dhe 350 makineri janë aktualisht në terren për të shmangur bllokimin e rrugëve si pasojë e reshjeve të dendura të shiu. Kapacitet anë më të mëdha, bëri me dije ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku gjatë një inspektimi në segmentin e Qafë Plloçës së bashku me Drejtorin e ARRSH, Ergys Verdho.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha