Basha e quan masakër elektorale, elbasanlliu i irrituar: Na çmendën, mua s’më ofruan para për votën

5 Maj, 11:40

25 prillin Lulzim Basha e ka cilësuar një masakër elektorale. Një qytetar nga Elbasani që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha: Na çmendën fare , mua nuk më ka ardhur njeri dhe të më ofrojë para për votën. Zotëria e mbylli duke thënë se PD më mirë të mos kthehet në Kuvend.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha