''Basha jo kandidat për kryeministër, e shoqja e ka lënë nështetësinë shqiptare është “holandeze”!

28 Shkurt, 10:52

PD është aset duhet të gjente një kandidat tjetër për kryeministër pasi Lulzim  Basha sepse është me shtetësi të huaj dhe ka kryer krime. Kështu u shprh në emisionin e mëngjesit një prej qytetarëve duke nënvizuar se ai duhet të japë llogari se cfarë ka bërë jashtë në Holandë. Nuk pranohet edhe për faktin se gruaja e tij ka lënë shtetësinë shqiptare dhe ka marrë atë holandeze, ka thënë ndër të tjera telefonuesi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha