Batuta e Tahirit përpara vendimit të Gjykatës: Kështu e hanë të gjithë!

24 Qershor, 09:46 | Përditesimi i fundit: 2020-06-24 09:47:16

I qeshur dhe i qetë, ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është paraqitur në Gjykatë për tu njohur me vendimin. Gjatë hyrjes në Gjykatë, Tahiri është dëgjuar të thotë një batutë: "Kështu e hanë të gjithë".

Kategori të tjera