Belgjikë/ Ekzekutohet një 38-vjeçar shqiptar me 8 plumba

28 Nëntor 2020, 10:35

BELGJIKË - Një 38-vjeçar shqiptar ka mbetur i vrarë mbrëmjen e djeshme (27 nëntor) në qytetin Molenbeek të Belgjikës.

Sipas mediave të huaja, ai është ekzekutuar nga 8 plumba dhe mbeti i vdekur në vend. Ato raportojnë se ai jetonte ilegalisht në shtetin belg.

Kategori të tjera