Beqja në Report Tv: Atë që kemi arrit ne me shërbimet online s'e ka asnjë nga vendet e Ballkanit

6 Tetor, 07:32

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja, në një intervistë në emisionin "5 pyetje nga Babaramo" në Report Tv ka deklaruar se qeveria ka investuar mbi 200 milion dollarë për vaditje, për kullimin dhe argjinatura.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha