Beratasi ‘shpërthen’ ndaj Ilir Metës: PS-PD e LSI të zhduken

26 Maj, 10:12 | Përditesimi i fundit: 2020-06-02 10:39:11

Një qytetar nga Berati bëri akuza të ashpra mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu ai sulmoi Ilir Metën duke thënë se sillet si brigadier koopetarive e jo si president duke i dalë kundër SHBA-ve. Beratasi tha se partitë kryesore PS, PD e LSI duhet të zhduken.

Programe të tjera

Shiko të gjitha