Berisha: Gjuha e Ramës skandaloze, i kërkojmë ndjesë Bullgarisë në emër të PD-së

24 Qershor, 12:07

Sali Berisha e ka cilësuar skandaloze gjuhën që ka përdorur kryeministri Edi Rama, ndaj Bullgarisë. Ai tha se në emër të PD-së i kërkon ndjesë Bullgarisë dhe se i garanton se ky nuk është mendimi i shqiptarëve, por është mendimi i një aventurieri.

‘Skandaloze gjuha e përdorur e Ramës ndaj Bullgarisë. Bullgaria është një vend mik. Në emër të PD-së i kërkojmë ndjesë Bullgarisë, dhe i garantoj se nuk është ky mendimi i shqiptarëve, por është mendimi një aventurieri, i një njeriu që nuk njeh asnjë parim. Kemi pasur një djep të rilindjes ne atje.’- tha Berisha.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha