Berisha për SHBA: Mbështet plaçkitësit që vjedhin natën dhe ditën thërrasin 'Rroftë Amerika'

28 Maj, 13:22

Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD, Sali Berisha foli me ironi për të gjithë ata që vjedhin natën dhe ditën bëjnë thirrje pro amerikane. Ndërsa nuk hezitoi të thumbonte sërish Amerikën duke thënë se është mbështetëse e plaçkitësve. 

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha