Beteja për listat e hapura dhe vrasja e 71 vjeçarit nga forcat RENEA në Elbasan

25 Shtator, 08:27

Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë dhe të mërkurë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha