Biberaj në Report Tv: PD po përgatitet për 2 palë zgjedhje! '

3 Korrik, 23:01

TIRANË- Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Aleksandër Biberaj ka deklaruar se demokratët për përgatitet për 2 palë zgjedhje brenda 1 viti, ato lokale dhe të përgjithshme, teksa është i bindur në fitoren e tyre. Në emisionin "Pa Protokoll" në Report Tv me gazetaren Anduela Ndreu, Biberaj tha se kryedemokrati Lulzim Basha ka gabuar me listat me deputet në 2017, që solli si rezultat opozitën që është sot në parlament, duke premtuar se në 2020 do të jetë ndryshe.

Kategori të tjera