‘Bie amnistia', Angjeli: Kishte mangësi! Drafti i ri të përputhet me Reformën në Drejtësi e të shmangë pastrimin e parave

1 Tetor, 19:45

Drafti aktual i amnistisë fiskale dhe penale do të tërhiqet dhe do të ndryshohet. Ish ministri i financave aktualisht deputet i PS-së Anastas Angjeli thotë për Report TV se ende nuk ka një draft cilësor për tu miratuar.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera