Bie pretendimi i Ilir Metës për votat e pavlefshme, përqindja më e lartë në qarqet ku fitoi opozita dhe në Elbasan ku PS-ja humbi mandat për 140 vota

30 Prill, 21:57

Analiza e Report Tv konfirmon se fenomeni i votave të pavlefshme në zgjedhjet e 25 prillit është i shtrirë në të gjithë Shqipërinë. Përqindja më e lartë rezulton në qarqet e fituara nga opozita. Ky fakt që hedh poshtë pretendimin e Ilir Metës për ndërhyrje manipuluese nga komisionerë të korruptuar.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha