Biznesmeni tregon bisedën me Bledi Gonxhen: Më dërgoi postimin tim ku mbështesja Monika Kryemadhin

19 Prill, 20:10

Erion Mane, pronar i 'Mattias Travel' ka publikuar ditën e sotme në presidencë bisedat që ka zhvilluar me Blendi Gonxhen, drejtues i DPSHTRR-së, i cili në fund të bisedave mes tyre i ka dërguar një foto të postuar nga Erion Mane në Facebook, ku mbështeste Monika Kryemadhin. Sipas tij nga patronazhistët ai rezultonte mbështetës LSI-së.

'Do thoni ju pse unë ju drejtova presidencës, i jam drejtuar drejtorisë përkatëse, por mora informacioen negative. Më 12 maj 2020 pas një takimi të organizuar në presidencë kemi bërë një takim në presidencë në lidhje me vështirësitë e këtij sektori. Pas këtij takimi, në qershor, unë marr çdo ditë të shtunë gjoba të herë pasherëshme nga autoritetet rrugore. Ky ishte një ligj i rrëzuar. Më kanë thënë që t'u drejtohem gjykatës, por ka një problem pasi në gjykatë zgjat 3 ose tre muaj dhe më bie të rri pa punë për aq kohë. E njëjta situatë më ka ndodhur të shtunën. Vetë polici rrugor i thotë që kjo licencë nuk ekiziston më. Personi që i jepte urdhra i thoshte më dërgo gjobën me foto në Whatsapp. Deri këtu e lash me kaq për tu marrë vetë me këtë çështje dhe pastaj kam takuar Blendi Gonxhen. Ky është Blendi Gonxhe, (Tregon SMS-të) për tu qetësuar dhe vetë i shkruaj në mëngjes.'- tha Mane.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha