'Blindohet' Vlora, vijojnë kontrollet e rëndësishme për kapjen e 'të shumëkërkuarve'

22 Janar, 21:51

VLORË- Policia e Vlorës dhe RENEA kanë vijuar kontrollet e imtësishme për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Ditën e sotme, kontrollet janë përqendruar në Selenicë.

Kategori të tjera