Borë në Tiranë, kryeqyteti zbardhet si rrallëherë

14 Shkurt, 08:18 | Përditesimi i fundit: 2021-02-14 17:10:15

Reshje bore prej disa orësh në Tiranë. Qyteti është zbardhur tërrësisht ndërkohë që dritat dhe qetësia absolute për shkak të izolimit e bëjnë kësaj here edhe më mistik kryeqytetin.Bora filloi që prej orës 20.00 te shtunën dhe vijoi deri ne orët e mëngjesit të së dielës.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha