Braçe interpelancë me ministren e Bujqësisë/ Deputeti i PS-së: Ku jemi me pagesat për ndihmën që po u japim fermerëve! Krifca: Kemi në fokus përmirësimin e strukturave në bujqësi

7 Korrik, 14:39 | Përditesimi i fundit: 2022-07-07 17:03:06

Problemet e fermerëve dhe financimi i tyre është në qendër të diskutimit të interpelancës së ministres së Bujqësisë me deputetin e Partisë Socialiste Erion Braçe.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha