Bregu: Rama nuk mund t'i njohë të gjithë kandidatët, përgjegjësia për kryebashkiakët e Ballës

24 Janar, 22:23

A duhet të mbajë përgjegjësi kryeministri Edi Rama për kryebashkiakët me probleme, dhe a është zgjidhje shkarkimi i tyre? Gazetari Sokol Bregu, referuar videos së kokainës ku pretendohet të jetë kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, tha se nuk ka përgjegjësi kryeministri, as si kryetar i Partisë Socialiste, pasi kjo detyrë është e sekretarit organizativ të partisë, i cili kontrollon të gjitha kandidaturat.

Kategori të tjera