“Bullizmi nis nga deputetet që merren me gratë e motrat e njëri-tjetrit”

27 Shtator, 12:00 | Përditesimi i fundit: 2020-09-27 12:35:32

Në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” me moderator Besard Jacaj u diskutua për bullizmin në shkolla dhe rolin e familjes shqiptare në parandalimin e këtij fenomeni. Një telefonues tregoi në emision se nga nis ky fenomen shqetësues.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha