Çfarë thonë thonjtë për shendetin tuaj, e ftuar patologia Pranvera Nezaj

14 Nëntor 2019, 13:44

Rreze Dielli/ Patologia e njohur sugjeron metodat që na shërojnë thonjtë Më thuaj çfarë thojsh ke, të të them se sa i shëndetshëm je! Kjo është shprehja që i shkon shumë mirë për shtat patologjive të ndryshme, treguesi i të cilave është një ndryshim i dukshëm në thonjtë tuaj. Ngjyrat dhe vijat në thonj mund të thonë shumë për shëndetin tuaj, duke paralajmëruar rrezikun e një sëmundje.

Programe të tjera

Shiko të gjitha