“Çojnë nga 10 mijë, 15 mijë euro te kryetari i partisë dhe zgjidhen deputetë”, akuza e qytetarit

24 Janar, 13:38

Kushdo që zgjidhet kandidat për deputet duhet të provojë forcat si i pavarur përballë votës së popullit dhe jo të emërohet nga kryetari i partisë. Kështu u shpre në emisionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe ju” duke akuzuar disa persona se dorëzojnë tek drejtuesit e partive shuma parashë për t’u kandiduar e ndërsa nuk mendojnë farë se cfarë detyrash i presin më mbrapa për të qenë afër popullit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha