COVID dhe tërmeti, Balla në Librazhd: Në kohëra të vështira kemi nevojë për një lider të fortë, si Edi Rama

3 Prill, 11:47

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Elbasanin, Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e Librazhdit. Në hyrje të fjalës së tij Balla u kërkoi të pranishmëve të ruajnë distancën dhe të respektojnë masat e vendosura për të shmangur përhapjen e Covid-19.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha