“Covid-i ia bëri bloz mushkritë” qytetari rrëfen historinë e mikut të infektuar: Ishte në gjëndje kritike…

13 Tetor, 10:04

Një telefonues ka rrëfyer në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv historinë e një miku të tij që ishte infektuar me koronavirus. Ai zbuloi se i afërmi i tij ishte në gjëndje kritike por e kaloi vështirësinë dhe se Covid-i mushkritë ia kishte dëmtuar shumë. Më tej zotëria bëri apel që të gjithë të ruhen dhe të mbajnë maskë.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha