'Çuçuli më telefonoi dhe më tha jo Tiranën', Hasani prezantohet te Partizani: U binda për 10 minuta

26 Janar, 17:21

10 minuta i kanë mjaftuar Ferhan Hasanit për t’u bindur që të firmosë me Partizanin. Kështu ka deklaruar futbollisti i spikatur për prezantimin e tij te demat, ndërsa thotë se do të bëjë ç’mos për t’u rikthyer sa më shpejt në formë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha