Dalin pamjet e ekzekutimit të Ilir Zelkës në Brazil!

3 Dhjetor 2020, 20:55 | Përditesimi i fundit: 2020-12-03 22:48:14

Del videoja e vrasjes së 47-vjeçarit Ilir Zelka, teksa ishte duke ngrënë mëngjes në një restorant, në rajonin qendror të Sãn Paulos. Siç shihet dhe nga videoja, Zelka në momentin që është ekzekutur ka qenë ulur në restorant duke ngrënë. Autori i maskuar e ka shigjetuar mirë dhe më pas e ka qëlluar, teksa ai ka qenë duke folur në telefon.

Kategori të tjera