DASH vlerësoi Dvoranin, telefonuesi: T’i ngrihet këngë dhe të vaksinohet si personalitet

24 Shkurt, 10:04 | Përditesimi i fundit: 2021-02-24 11:32:55

Vlerësimi nga DASH për gjyqtarin Ardian Dvorani ishte në qëndër të diskutimeve mëngjesin e sotëm në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një telefonues jo pa ironi tha se tashmë Dvoranit duhet t’i ngrihet edhe këngë dhe të vaksinohet si personalitet i shquar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha