Deklarata e fortë e beratasit: Ambasadat e huaja janë të lidhura me krimin, një thirrje për Ramën

28 Tetor, 10:07

I shqetësuar, i revoltuar dhe mbi të gjitha ka humbur shpresën. Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report TV nën drejtimin e gazetarit Andi Kapxhiu një qytetar nga Berati bëri një deklaratë të fortë kur tha: “Ambasadat e huaja janë të lidhura me krimin”. Më pas ai kishte edhe një thirrje për Edi Ramën.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha