Deklarata e fortë në emision: Sokol Olldashit jo vetëm i vodhën votën, por i morën edhe jetën!

25 Tetor, 11:03 | Përditesimi i fundit: 2020-10-25 11:04:02

Në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” moderuar nga Besard Jacaj në Report TV u fol për pavarësisnë e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike. Nje qytetar foli për dmokracinë në selinë blu, duke thënë mes të tjerash se Sokol Olldashit jo vetëm i vodhën votën, por i morën edhe jetën.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha