Deklarata shokuese e zonjës në emision:” Korona të zinte 60 vjeçarët se ata e mbajnë…”

18 Maj 2020, 12:44

Shumë e ashpër madje ka shokuar me deklaratën e saj një qytetare në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” me moderator Andi Kapxhiun. Ajo ishte shumë e revoltuar për prishjen e Teatrit Kombëtar dhe tha se korona duhet të zinte 60 vjeçarët se sipas saj ata e mbajnë Edi Ramën në pushtet. Ndiqeni  deklaratën e zonjës në programin e Report Tv.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha