Deklarata shokuese në emision: Çdo ditë duhet vrarë nga një mjek, gjykatës e avokat

1 Tetor, 10:13 | Përditesimi i fundit: 2020-10-01 12:13:56

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues bëri një deklaratë në kufijtë e shokueses. Duke folur për temën e ditës për rritjen e pagave të mjekëve zotëria tha se pagat e bluzave të bardha nuk duhet të rriten me më shumë se 40% që është premtimi që u është bërë. Ai më pas tha : “Çdo ditë në vendin tonë duhet vrarë nga një mjek, gjykatës dhe avokat”.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha