Denoncimi i zonjës nga Korça: Njerëz me kapuç e maska vinin natën në pallat e blinin vota për…

24 Prill, 09:08

E shqetësuar një zonjë nga Korça telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ajo tha se nuk kemi fjetur fare gjumë mbrëmë pasi na merrnin në telefon dhe kërkonin votën por shkoi edhe më tej kur tregoi se njerëz me kapuç e të maskuar vinin në pallat dhe blinin votat me 50 mijë lekë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha