Denoncimi TRONDITËS i të moshuarit: Po na fusin GJILPËRËN, Ja si më VDIQ komshia

5 Gusht, 11:47 | Përditesimi i fundit: 2020-08-05 11:59:16

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një i moshuar bëri një denoncim tronditës. Ai i tha gazetarit Andi Kapxhiu se pleqtë i ka kapur frika të shkojnë në spital se u bëjnë gjilpërën dhe iu thonë se keni koronavirus. Më pas ai tregon edhe një ngjarje shumë të dhimbshme se si ka ndërruar jetë komshia e tij që vuante nga zemra por e mjekuan tek infektivi për COVID.

Programe të tjera

Shiko të gjitha