“Deputeti merr 20 herë më shumë se pensionisti” qytetari mallkon live: Turp dhe masakër e madhe

19 Prill, 10:18

Një i moshuar që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte i tërbuar nga fakti që sipas tij një deputet përfiton deri në 20 herë më shumë se një pensionist. Zotëria mallkoi live dhe tha se kjo është turp.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha