DIETAT e deputetëve, zonja s’lë gjë pa thënë: 140 HAJDUTË, turp,turp turp, janë të PACIPË

16 Shtator, 10:42

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zonjë foli për dietat e deputetëvë që kanë marrë në muajin korrik edhe sipas një lajmi që ajo kishte lexuar. Telefonuesja duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu tha se ky është një trup i madh dhe i ka quajtur ligjvënësit hajdutë dhe të pacipë. Ndiqeni “Shpërthimin” e zonjës në program.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha