“Ditën ta bëjmë natë”, habit qytetari: Jo gafë por premtim i Bashës për të shkatërruar Shqipërinë

8 Mars, 09:54

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues analizoi një gafë të kreut të PD-së Basha që tha “ ta bëjmë ditën - natë”. Ai tha se kjo nuk është gafë e Bashës por premtim real i tij për të shkatërruar Shqipërinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha