Divorci i Bill dhe Melinda Gates trondit mediat, 'në lojë' 130 miliardë dollarë

4 Maj, 13:47

Divorci i Bill dhe Melinda Gates, një prej çifteve më të pasur në botë, ka shkaktuar një tronditja të madhe në mediat ndërkombëtare, jo vetëm për historinë e tyre të dashurisë, por edhe për mënyrën sesi do të ndahen pasuritë e çiftit të cilat kapin vlerën e 130 miliard dollarëve.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha