Dje u ra dakord, zbulohen detajet nga protokolli shendetsor i Seria A! Ndalohen në çdo rast protestat te arbitri, s'ka udhëtim me një autobus

21 Maj, 15:22

Të mërkurën përfaqësues të komitetit shkencor dhe klubeve të Seria A miratuan protokollin shëndetësor për rifillimin e kampionatit, ndërsa tashmë është lajmëruar se me datë 28 maj do të vendoset edhe data për rinisjen.

Kategori të tjera