Djegia e fasonerisë në Vlorë, ishin dy autorë të maskuar me kapele! Thyen dritaren e pasme të godinës dhe hodhën shishen me benzinë

27 Qershor, 13:38

Autorët e djegies së fasonerisë në Vlorë dyshohet se ishin dy persona. Policia ka këqyrur kamerat e sigurisë ku duken se kanë thyer dritaren e pasme të godinës dhe kanë hedhur shishen me benzinë për të ndezur zjarrin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha