Drejt përfundimit vaksinimi i 70 dhe 80-vjeçarëve, mjekja: Skeptikët që e refuzuan, tani kërkojnë vaksinën

15 Prill, 16:38

Ndërsa ka nisur vaksinimi i moshave +60 vjeç me përparësi ata me sëmundje kronike, vaksinimi i 70 dhe 80 vjeçarëve është drejt përfundimit. Drejtoresha e Qendrës Shëndetësore nr.3 Bruna Shiroka thotë se edhe ata persona që e kanë refuzuar në fillim, kanë ndryshuar mendje dhe tani kërkojnë ta bëjnë vaksinën

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha