“Duan një BOMBË në Parlament”, zonja nga Durrësi rendit “SUKSESET” e qeverisë

5 Gusht, 09:51

Tepër e irrituar me qeverinë ishte një zonjë nga Durrësi që telefonoi në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ajo kishte vetëm kritika dhe renditi sipas saj “sukseset” e kësaj mazhorance. Zonja e lëshoi gojën edhe në mallkime dhe e mbylli duke thënë: “ Duan një bombë në Parlament që të shfarosen të gjithë”.

Programe të tjera

Shiko të gjitha