Durrsakët mbushin bregun e detit, fillojnë edhe lojrat me top

10 Maj 2020, 12:07

Megjithëse jo një ditë ku rrezet e diellit janë të forta dhe tunduese durrsakët sot janë orientuar drejt plazhit. Duke përfituar nga lehtësimi i masave, por edhe kategoritë e qytetarëve që lejohen të dalin, edhe disa persona të tjerë mes tyre kanë shkuar buzë detit. Për t'u veçuar fakti që jo në të gjitha rastet ruhet distanca dhe respektohen masat e sigurisë.

Siç duket edhe nga videot, disa nga qytetarët kanë nisur të luajnë lojra me top.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha