“E dini se kujt ka ngel pa i dhënë dekoratë presidenti? Vetëm Monikës!

24 Janar, 11:09

Në emisionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe ju” një prej qytetarëve u ndal tek roli i presidentit Ilir Meta që sipas tij është duke u marrë me fushatë elektorale, gjë që sipas tij nuk lejohet me ligj. Meta lëshon dekorata dhe nuk ka ngel kujt pa i dhënë ka thënë ndër të tjera telefonuesi e ndërsa propozoi që t’I japë një dekoratë edhe Monikës për aktin e hedhjes së çizmes në Parlament.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha