E pazakontë në emision! Qytetari përshëndet live deputetin me këngën “Rrak, tak zemra më bani”

25 Tetor, 10:50

Në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” moderuar nga Besard Jacaj në Report TV u fol për pavarësisnë e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike. Por u fol edhe për tema të tjëra. Një qytetar habiti teleshikuesit, teksa përshëndeti direkt me një këngë deputetin e Partisë Socialiste, Musa Ulqini.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha